درباره ما

Electronic & Telecommunication & Mechanic & Computer

واحد مونتاژ ،خدمات و تعمیرات

این واحد شامل خدمات فنی،تجهیزات امنیتی و حفاظتی،تعمیرات انواع لوازم عمومی الکترونیکی و تهیه و فروش قطعات الکترونیکی و تجهیزات آزمیشگاهی می باشد.

آموزش علوم فنی و عملی

در این واحد به آموزش میکروکنترلرها،زبان برنامه نویسی،آموزش کار با تجهیزات اندازه گیری الکترونیک،آموزش علوم پایه الکترونیک پرداخته می شود.

طراحی و مشاوره

در این واحد به طراحی شبکه های رادیویی و مشاوره طیف سنجی،مشاوره شبکه ترکیبی،مشاوره طراحی و اجرا سایت های مخابراتی در ظرفیت های مختلف،مشاوره،طراحی و اجرای دکل های مخابراتی پرداخته می شود.

مزایای ما

1.

طراحی و مهندسی ارتباطات بیسیم

2.

طراحی و مشاوره

3.

خدمات و تجهیزات مخابرات

4.

آموزش علوم فنی وعملی

5.

استفاده از علوم برنامه نویسی برای کنترل سخت افزار های تولید شده

6.

فروش قطعات الکترونیکی و مخابراتی

درباره شرکت

1386

مجتمع فنی مهندسی امیدان صنعت شمال

مجتمع فنی مهندسی امیدان صنعت شمال در سال 1386 با هدف نیل به خودکفایی،تولید علم بر محور صنعت و بکارگیری تجارب ارزنده ی متخصصین،شروع به فعالیت نموده است. تعهد تواًم با تخصص این شرکت،موجب ایجاد یک مجموعه با ثبات،هدفمند و همچنین ارتقای سطح علمی شده است.فعالیت های این مجتمع در دو حوزه ی خدمات(طراحی-مشاوره-اجرا)و تولید محصولات کاربردی،در حوزه ی تخصص های مخابرات،الکترونیک،مکانیک و کامپیوتر است.این شرکت تاکنون موفق به تولید چندین محصول کاربردی شده که برخی از این محصولات برای اولین بار در کشور طراحی و عرضه شده است. ديدگاه كلان اين مجتمع در زمينه توليد محصولات بر پايه تحقيق و پژوهش می باشد، و این نوع ساختار بنیادی و اصولی، اگرچه موجب افزایش زمان، و هزینه در بخش تولید می شود، اما تأثیر بسزایی در عملکرد و کیفیت محصولات خواهد داشت، که اثرات مثبت این سیاست گزاری، تجربه شده و موجب اعتماد همگان گردید، و همچنین موجب اراده جمعی مضاعف در محققان، براي دستيابي به روش ها و الگوريتم هاي جديد و بهينه، جهت پيشبرد اهداف، شده است. از مهمترين آثار و بركات اين رويكرد، می توان علاوه بر تقويت اعتماد به نفس متخصصان داخلي، به بومي شدن دانش و فناوري در كشور اشاره نمود .

تماس با ما

  • مازندران-قائم شهر/میدان امام/میدان ولایت/جنب اخلاص1/مجتمع آرام/واحد 6
  • تلفن ثابت:01142259264
  • تلفن همراه:09118890871-09114142871
  • omidansanatshomal@yahoo.com
  • info@omidansanatco.com